Spartak.TV

liveživé vysielanie

Regionálna športová televízia

Odporúčame

TV PROGRAM

Piatok 16.2.2018

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Andelský talent (Oliver Burian)

14:20 - Spoza lajny (Belinda Bencic, TC Empire Trnava) 

14:45 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 10.kolo: FK Senica - FC Spartak Trnava

19:00 - Spoza lajny (Belinda Bencic, TC Empire Trnava) 

19:30 - Šport7 | PREMIÉRA

19:45 - Arena caffe (Ján Vlasko)

20:00 - Z kabíny (Nestor El Maestro)

20:30 - Turnaj predsedu ObFZ Trnava Finále

22:30 - III.liga Západ: MFK Dubnica - FC Spartak Trnava "jun."

20:00 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

20:30 - Turnaj predsedu ObFZ Trnava Finále

22:30 - III.liga Západ: MFK Dubnica - FC Spartak Trnava "jun."

Sobota 17.2.2018

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena caffe (Ján Vlasko)

14:20 - Spoza lajny (Belinda Bencic, TC Empire Trnava) 

14:45 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 9.kolo: FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce

19:00 - Spoza lajny (Belinda Bencic, TC Empire Trnava) 

19:30 - Šport7 

19:45 - Arena caffe (Ján Vlasko)

20:00 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

20:30 - Fortuna liga 11.kolo: FC Spartak Trnava - FC DAC 1904 Dunajská Streda

22:30 - III.liga Západ: FC Spartak Trnava "jun." - FK Púchov

Nedeľa 18.2.2018

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena caffe (Ján Vlasko)

14:20 - Spoza lajny (Belinda Bencic, TC Empire Trnava) 

14:45 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 2016/2017: FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce

19:00 - Spoza lajny (Belinda Bencic, TC Empire Trnava) 

19:30 - Šport7 

19:45 - Arena caffe (Ján Vlasko)

20:00 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

20:30 - Fortuna liga 12.kolo: MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava

22:30 - III.liga Západ: TJ Družstevník Veľké Ludince - FC Spartak Trnava "jun."

Pondelok 19.2.2018

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena caffe (Ján Vlasko)

14:20 - Spoza lajny (Belinda Bencic, TC Empire Trnava) 

14:45 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 13.kolo: FC Spartak Trnava - FK Železiarne Podbrezová

19:00 - Spoza lajny (Belinda Bencic, TC Empire Trnava) 

19:30 - Šport7 

19:45 - Arena caffe (Ján Vlasko)

20:00 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

20:30 - Fortuna liga 20.kolo: FC ViOn Zlaté Moravce - FC Spartak Trnava | PREMIÉRA

22:30 - III.liga Západ: FKM Nové Zámky - FC Spartak Trnava "jun."

Utorok 20.2.2018

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena caffe (Ján Vlasko)

14:20 - Spoza lajny (Belinda Bencic, TC Empire Trnava) 

14:45 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 20.kolo: FC ViOn Zlaté Moravce - FC Spartak Trnava

19:00 - Spoza lajny (Belinda Bencic, TC Empire Trnava) 

19:30 - Šport7 | PREMIÉRA

19:45 - Arena caffe (Ján Vlasko)

20:00 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

20:30 - Fortuna liga 14.kolo: AS Trenčín - FC Spartak Trnava

22:30 - III.liga Západ: FC Spartak Trnava "jun." - FK Spartak Bánovce nad Bebravou

Streda 21.2.2018

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena caffe (Ján Vlasko)

14:20 - Spoza lajny (Belinda Bencic, TC Empire Trnava) 

14:45 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

15:15 - Highlighty

17:00 - III.liga Západ: FC Spartak Trnava "jun." - FC ViOn Zlaté Moravce "B"

19:00 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

19:30 - Šport7 

19:45 - Červeno - čírni internacionáli (Peter Doležaj)

20:00 - Mládež FCST (január) | PREMIÉRA

20:30 - Fortuna liga 15.kolo: FC Spartak Trnava - MFK Ružomberok

22:30 - Fortuna liga 20.kolo: FC ViOn Zlaté Moravce - FC Spartak Trnava

Štvrtok 22.2.2018

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Červeno - čírni internacionáli (Peter Doležaj)

14:20 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

14:45 - Mládež FCST (január)

15:15 - Highlighty

17:00 - III.liga Západ: ŠK 1923 Gabčíkovo - FC Spartak Trnava "jun."

19:00 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

19:30 - Šport7 

19:45 - Elektromax challenge (Vlasko vs. Petrovský)

20:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava) | PREMIÉRA

20:30 - Fortuna liga 16.kolo: ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava

22:30 - Fortuna liga 20.kolo: FC ViOn Zlaté Moravce - FC Spartak Trnava

00:30 - Nočné športové prenosy 

Piatok 23.2.2018

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Elektromax challenge (Vlasko vs. Petrovský)

14:20 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

14:45 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - III.liga Západ: ŠK 1923 Gabčíkovo - FC Spartak Trnava "jun."

19:00 - Z kabíny (Nestor El Maestro) 

19:30 - Šport7 | PREMIÉRA

19:45 - Arena caffe

20:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

20:30 - Fortuna liga 20.kolo: FC ViOn Zlaté Moravce - FC Spartak Trnava

22:30 - Fortuna liga 17.kolo: FC Spartak Trnava - MŠK Žilina