Spartak.TV

liveživé vysielanie

Regionálna športová televízia

Odporúčame

Pravidelné relácie televízie SpartakTV.

Televízia SpartakTV Vám pravidelne prináša relácie, ktoré sú zamerané na šport v Trnave a najbližšom okolí.

Šport7 je pravidelná spravodajská relácia, ktorá prináša reportáže zo športového diania v Trnave a najbližšom okolí.  Reláciu Vám premiérovo prinášame vždy v utorok a v piatok o 19:30.

Diskusná relácia Spoza lajny kladie dôraz na  zaujímavé rozhovory so športovcami z Trnavy a  okolia.Okrem individuálnych športovcov však dáva priestor aj športovým klubom, ktoré v meste už dlhodobejšie pôsobia.

Formát Z kabíny patrí ku najstarším reláciám televízie SpartakTV. Na otázky moderátora v ňom pravidelne odpovedajú hráči a tréneri Spartaka Trnava.

Arena Cafe ponúka divákovi náhľad do súkromia hráčov, trénerov a funkcionárov Spartaka. Všetci fanúšikovia sa môžu dozvedieť, zaujímavosti z kariéry hráčov, ich voľnočasové aktivity.

Medzi naše najnovšie relácie patrí Mládež FCST. V tejto 20 minútovke sa každý mesiac obzrieme za výkonmi našich mládežníckych kategórií a prinášame zaujímave novinky z tejto sekcie.

Spoločne s našim partnerom spoločnosťou Elektromax pripravujeme pravidelnú rubriku Gól Mesiaca FCST a taktiež zábavnú reláciu Elektromax Challenge, ktorej fanúšikovia vyzývajú hráčov Spartaka Trnava v najpopulárnejšej konzolovej hre na svete FIFA 18.